über uns

Leatinn, 30 yıllık deri tabaklama deneyimini üretiminde kullanarak, çevre ve doğa dostu üretim prensiplerine uygun bir şekilde faaliyet göstermektedir. Himalaya ve Alp bölgesi çiftliklerinde yetişen keçi ve oğlak derilerini kullanarak üretim yapan Leatinn, %100 doğal ve insan sağlığına uygun ürünler sunmaktadır. Kendi ham deri tabaklama, işleme ve boyama fabrikalarında sürekli AR-GE çalışmaları yaparak, ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu sayede zengin bir ürün, renk, desen, baskı, finisaj çeşitliliğimiz mevcuttur. Bizi başkalarından farklı kılan en önemli özelliğimiz budur.
Derilerimizin tamamı, “Derisay Deri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi” ünvanlı şirketimizin Gönen Deri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu fabrikasında üretilmektedir.
Leatinn, farklı ihtiyaçlara cevap veren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır; halı, kırlent, koltuk şalı, yolluk, çanta ve giysi gibi ürünlerle çeşitli sektörlerde boy göstermektedir. Aynı zamanda Leatinn, üretiminde kaliteli ve güvenilir materyaller kullanarak temiz ve titiz işçilikle imalatını gerçekleştirmekte; zevk ve beğenisi yüksek alıcıların tercihlerine hitap etmektedir.
Leatinn, lüks ve özel bir marka olarak, ürettiği keçi ve oğlak derileriyle ürünlerine benzersiz bir dokunuş katmaktadır. Ürünlerimizin tasarımında özgünlük, kalite ve dayanıklılık ön planda tutulmaktadır. Ürünlerimiz, benzersiz tasarımları ve yüksek kalitesi ile lüks ve pahalı bir markanın standartlarını taşımaktadır.