über uns

Leatinn deri sektöründe 30 yıllık bir tecrübenin birikimlerinden doğmuştur. Üretimlerimiz çevreye ve doğaya uyumludur. En kaliteli ve insan sağlığına en uygun  yardımcı maddelerle Oğlak ve Keçilerin derilerini işliyor, tabaklıyor ve boyuyoruz. Derilerimizin önemli bölümü Himalaya ve Alp bölgelerinin Oğlak ve keçilerinden elde edilmektedir. İmalatımız çiftlikte yetiştirilen Oğlak ve Keçilerin derilerinden meydana gelmektedir.  % 100 doğal derilerdir.
Derilerimizin tamamı  “ Derisay Deri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi”  ünvanlı şirketimizin Gönen Deri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu  fabrikamızda üretilmektedir. 
Leatinn bu sağlıklı ,dayanıklı ,kaliteli ve doğal  keçi ve oğlak derilerini üretiminde kullanmaktadır. El emeği ve göz nuruyla halı, kırlent, koltuk şalı, yolluk, çanta ve giysiler imal ediyoruz.
Ürün çeşitliliğimiz sürekli artmakta ve artmaya devam edecektir.
Kendi ham deri tabaklama, işleme ve boyama fabrikamızda, AR-GE bölümümüz sürekli araştırma, geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Bu sayede zengin bir  ürün, renk, desen, baskı, finisaj çeşitliliğimiz mevcuttur. Bizi başkalarından farklı kılan en önemli özelliğimiz budur.
Leatinn daima üretimde en garantili en kaliteli ve en güvenilir  materyalleri kullanmaktadır. Ürünlerimiz temiz, titiz ve dikkatli işçilik sonucu kontrollerden geçerek imal edilmekte ve sizlerle buluşmaktadır. Zevk ve beğenisi yüksek alıcıların ilgisine ve tercihlerine hitap ediyoruz.